Wij stellen jongeren consequent centraal.

Hanneke, Youssef, Mounir, Eline, Anis en Paulina zijn Baanbrekers. Wij werken dag in, dag uit aan de levensloopbaan van jongeren.
We zoeken jongeren op, begeleiden hen en geven hen een flinke duw in de rug.

 

Kan jij een duwtje in de rug gebruiken? Of wil je je inzetten als mentor?

  Hanneke Claessen   +32 (0) 484 81 43 25  hanneke.claessen@formaat.be    Facebook

Hanneke Claessen

+32 (0) 484 81 43 25
hanneke.claessen@formaat.be

Facebook

  Anis Benali   +32 (0) 494 16 84 87  anis.benali@formaat.be    Facebook

Anis Benali

+32 (0) 494 16 84 87
anis.benali@formaat.be

Facebook

  Youssef Ahale   +32 (0) 484 11 72 44  youssef.ahale@formaat.be    Facebook  |  LinkedIn

Youssef Ahale

+32 (0) 484 11 72 44
youssef.ahale@formaat.be

Facebook | LinkedIn

  Paulina Konadu   +32 (0) 484 40 95 05  paulina.konadu@formaat.be    Facebook    

Paulina Konadu

+32 (0) 484 40 95 05
paulina.konadu@formaat.be

Facebook

 

  Mounir Hammouti    +32 (0) 490 64 58 07   mounir.hammouti@formaat.be    Facebook

Mounir Hammouti

+32 (0) 490 64 58 07
mounir.hammouti@formaat.be

Facebook

  Eline Louis   +32 (0) 484 40 94 22  eline.louis@formaat.be    Facebook

Eline Louis

+32 (0) 484 40 94 22
eline.louis@formaat.be

Facebook