Wij stellen jongeren consequent centraal.

Hanneke, Youssef, Mounir, Isabelle, Anis en Paulina zijn Baanbrekers. Wij werken dag in, dag uit aan de levensloopbaan van jongeren.
We zoeken jongeren op, begeleiden hen en geven hen een flinke duw in de rug.

 

Kan jij een duwtje in de rug gebruiken? Of wil je je inzetten als mentor?

Hanneke Claessen +32 (0) 484 81 43 25 hanneke.claessen@formaat.be Facebook

Hanneke Claessen

+32 (0) 484 81 43 25
hanneke.claessen@formaat.be

Facebook

Isabelle Yaramis  +32 (0) 484 81 43 25  isabelle.yaramis@formaat.be  Facebook

Isabelle Yaramis

 +32 (0) 484 81 43 25
 isabelle.yaramis@formaat.be 

Facebook

Youssef Ahale +32 (0) 484 11 72 44 youssef.ahale@formaat.be Facebook | LinkedIn

Youssef Ahale

+32 (0) 484 11 72 44
youssef.ahale@formaat.be

Facebook | LinkedIn

Anis Benali +32 (0) 494 16 84 87 anis.benali@formaat.be Facebook

Anis Benali

+32 (0) 494 16 84 87
anis.benali@formaat.be

Facebook

Mounir Hammouti +32 (0) 490 64 58 07 mounir.hammouti@formaat.be Facebook

Mounir Hammouti

+32 (0) 490 64 58 07
mounir.hammouti@formaat.be

Facebook

Paulina Konadu +32 (0) 484 40 95 05 paulina.konadu@formaat.be Facebook  

Paulina Konadu

+32 (0) 484 40 95 05
paulina.konadu@formaat.be

Facebook

 


Het team van Baanbrekers